Evido Cubo XL 6S compact gránit mosogató 86 cm x 50 cm antracit
Cikkszám 4709887Termékleírás
Cikkszám 4709887
Evido Cubo XL 6S Compact gránit mosogatótálca, antracit. Forgatható medence, egy medence csepptálcával és kikönnyített csaplyuk hellyel. A bűzelzáró szifon nem alaptartozék. Alaptartozék: lefolyógarnitúra, csaplyuk takaró. 60 cm-es szekrényméret. Beépítési méret: 86 cm x 50 cm. A kikönnyítéseket csak gyémántporos fúrószerszámmal szabad kifúrni.
A gyártó adatai
Ecorgan Kft.
Ipari park utca 2
6640 Csongrád
kozpont@ecorgan.hu
5999561055398
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Antracit |
| Forma: | Szögletes |
| Csaptelep helye: | Reverzibilis |
| Csepegtető tálca: | Reverzibilis |
| Beépítési hosszúság: | 48 cm |
| Típus: | Felállítható medence |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,8 kg |
| Magasság: | 23,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 86,0 cm |





