Evido Quadro 9 gránit mosogató 86 cm x 51 cm bézs
Cikkszám 4709895Termékleírás
Cikkszám 4709895
Evido Quadro 9 gránit mosogatótálca, bézs. Két medencés, egy csaplyukkal. A bűzelzáró szifon nem alaptartozék. Alaptartozék: lefolyógarnitúra. Opcionális tartozék: lefolyó távműködtető. 90 cm-es szekrényméret. Beépítési méret: 86 cm x 51 cm. Medencemélység: 20 cm.
A gyártó adatai
Ecorgan Kft.
Ipari park utca 2
6640 Csongrád
kozpont@ecorgan.hu
5999561055435
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Bézs |
| Forma: | Szögletes |
| Csepegtető tálca: | Csepegtető felület nélkül |
| Medence hossza: | 40 cm |
| Medence szélesség: | 43 cm |
| Típus: | Kétmedencés mosogató |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,6 kg |
| Magasság: | 21,0 cm |
| Szélesség: | 51,0 cm |
| Mélység: | 86,0 cm |



