Helika Forma beépíthető mosogatótálca 43 cm x 46 cm fehér kézi szeleppel
Cikkszám 5434816Termékleírás
Cikkszám 5434816
A 43 cm x 46 cm méretű Helika Forma fehér, beépíthető mosogatótálcát kisebb helyiségekbe vagy helytakarékos konyhákba tervezték. Az alulról szerelhető kivitelnek köszönhetően egyszerű a tisztítás, mivel a szélén nem tud összegyűlni a szennyeződés vagy a kosz.
Megbízható tartósság a Silicsana gránit kompozitnak köszönhetően:
A Helika mosogatók kvarchomokból készülnek, amely kiváló megjelenést és valódi kőérzetet biztosít. A Silicsana gránit 80% természetes kvarchomokból és 20% egyedi műgyantából áll. Ez a kombináció garantálja a Helika mosogató nagy anyagszilárdságát és hosszú élettartamát.
Gyors és egyszerű beépítés:
A teljesen előfúrt lyukaknak köszönhetően a Helika mosogatótálca beszerelése gyorsan elvégezhető. Ezenkívül minden szükséges szerelési anyagot biztosítunk - a le- és túlfolyógarnitúrától a szerelési útmutatóig - így minden, ami a problémamentes összeszereléshez szükséges, kéznél van.
A gyártó adatai
Compotexa UAB
Ipari park utca 2
6640 Csongrád
sales@ecorgan.hu
4778007310144
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Gránitfehér |
| Forma: | Négyszögletes |
| Csaptelep helye: | Visszafordíthatatlan |
| Csepegtető tálca: | Csepegtető felület nélkül |
| Beépítési szélesség: | 40 cm |
| Beépítési hosszúság: | 41,5 cm |
| Medence hossza: | 43 cm |
| Medence szélesség: | 45 cm |
| Csapfurat: | Csapfurat nélkül |
| Típus: | Felállítható medence |
| Csaptelep: | Szerelvény nélkül |
| Mosogató szerelési típus: | Asztal alatti |
| Állócső: | Állócsővel |
| Anyag: | Kompozit anyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,9 kg |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 43,0 cm |
| Mélység: | 46,0 cm |



















