Miló beépíthető gránit mosogató Piatto 78 grafitszürke
Cikkszám 4830196Termékleírás
Cikkszám 4830196
A Miló márka Piatto beépíthető mosogatója tökéletesen illik a modern konyhákba. Grafitszürke színével szemet gyönyörködtető látványt nyújt, és nagyszerű kontrasztot alkot a világos munkalapokkal. A természetes kő színű munkalapokkal jól harmonizál.
Kiváló minőségű gránit mosogató
A konyhai mosdókagyló gránit kompozitból készült, és különösen erős, karc- és ütésálló. A kiváló minőségű kidolgozásnak köszönhetően a beépíthető mosogató hosszú ideig örömet okoz.Könnyen tisztítható mosogató a konyhába
A mosogató könnyen ápolható. Gyorsan és könnyedén tisztítható. Fontos, hogy a gránit mosogatók tisztításához ne használjon maró tulajdonságú vegyi tisztítószereket (például klórt vagy erősen koptató hatású összetevőket tartalmazó súrolószereket). A mosogató tökéletes ápolásához és tisztításához a Miló tisztító- és ápolószert ajánljuk (amelyet külön vásárolhat meg).Egyszerű beszerelés
A csomagban található rögzítőkapcsoknak köszönhetően a mosogató beszerelése egyszerű. A mosogató mindkét oldalán beépíthető. A mosogató mérete 78 cm x 50 cm x 21,5 cm (Ma x Sz x Mé). A mosogatómedence mérete 34 cm x 21,5 cm (Sz x Mé). A szekrénynek, amelybe a mosogatót kell helyezni, legalább 45 szélességűnek kell lennie.| Piatto 78 beépíthető mosogató grafitszürke |
| Le- és túlfolyó garnitúra |
| Rögzítőkapcsok |
A gyártó adatai
AXIS GROUP Sp. z o.o.
Węglewo 8A
62-010 Pobiedziska
sekretariat@axisgroupcompany.com
5903140019480,5903140018315
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Gránit grafit |
| Forma: | Szögletes |
| Csaptelep helye: | Reverzibilis |
| Csepegtető tálca: | Reverzibilis |
| Beépítési szélesség: | 48 cm |
| Beépítési hosszúság: | 76 cm |
| Medence hossza: | 34 cm |
| Medence szélesség: | 43 cm |
| Típus: | Felállítható medence |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,0 kg |
| Magasság: | 78,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 21,5 cm |












