Miló beépíthető mosogató Adore 86 gránit kompozit láva-antracit
Cikkszám 4882395Termékleírás
Cikkszám 4882395
Modern és elegáns formatervének köszönhetően ez a Miló Adore beépíthető mosogató a legkülönfélébb konyhabútorokba integrálható. Edények mosogatásához és egyéb konyhai feladatokhoz használható. A kompozit anyag kiváló minőségű felhasználásának köszönhetően hosszú ideig örömét lelheti benne. A négyszögletes formájú egymedencés mosogatót időtálló megjelenés jellemzi. Mérete 86 cm x 50 cm x 21,5 cm (Ma x Sz x Mé). A medencék mérete egyenként 30 cm x 21,5 cm (Sz x Mé).
A funkcionalitás és a minőség egyesítése
Az alkalmazott gránit kompozit megjelenése a természetben előforduló gránitot idézi. A láva-antracit színvilágnak köszönhetően a mosogató kiválóan harmonizál terméskő felületekkel. Az anyagot emellett strapabíróság, valamint ütésállóság is jellemzi. Ráadásul könnyedén és gyorsan tisztítható. Fontos, hogy a gránit mosogatók tisztításához ne használjon maró tulajdonságú vegyi tisztítószereket, például klórt vagy erősen koptató hatású összetevőket tartalmazó súrolószereket. A mosogató tökéletes ápolásához és tisztításához a Miló tisztító- és ápolószert ajánljuk, amelyet külön vásárolhat meg.
Gyors és egyszerű beszerelés
A reverzibilis beépíthető mosogató egy medencével rendelkezik, amely szűrőkosaras leeresztővel van ellátva. A mosogató beépítése egyszerűen elvégezhető a csomag részét képező rögzítőkapcsokkal. Ez a mosogató felülről beépíthető.
A csomag tartalma: Adore gránit beépíthető mosogató - Le- és túlfolyó garnitúrával - Rögzítőkapcsokkal
A gyártó adatai
AXIS GROUP Sp. z o.o.
Węglewo 8A
62-010 Pobiedziska
sekretariat@axisgroupcompany.com
5903140019428,5903140019077
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Lávakő |
| Forma: | Szögletes |
| Csaptelep helye: | Reverzibilis |
| Csepegtető tálca: | Reverzibilis |
| Beépítési szélesség: | 48 cm |
| Beépítési hosszúság: | 84 cm |
| Medence hossza: | 86 cm |
| Medence szélesség: | 50 cm |
| Típus: | Felállítható medence |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17,0 kg |
| Magasság: | 86,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 21,5 cm |









