Miló beépíthető mosogató Mona 65 gránit kompozit grafit
Cikkszám 4747242Termékleírás
Cikkszám 4747242
A Miló Mona beépíthető mosogatóval modern konyha alakítható ki. Elegáns formaterve számos lakberendezési stílushoz illik. Ráadásul mosogatómedencére és edénycsepegtető részre történő észszerű felosztás jellemzi. Így a mosogató mind a napi mosogatás, mind ételek készítése közben egyformán jól használható. Klasszikus négyszögletes alakja révén harmonikusan illik a legtöbb munkalappal, és kiváló választás konyhaszigetekhez is. A konyhai mosogató mérete 65 cm x 44 cm x 17,5 cm (Ma x Sz x Mé). A medence mérete 30 cm x 17,5 cm (Sz x Mé).
Formatervével és funkcionalitásával hódít
A beépíthető mosogató kiváló minőségű gránit kompozitból készült. Ez egy ellenálló anyag, amelyet ütésállóság is jellemez. Mindezek mellett könnyen ápolható és hőálló is. Így a tűzhelyről levett forró fazekakat vagy serpenyőket is a felületre helyezheti, mert az nem fog károsodni. A mosogató divatos grafit színben, természetesnek ható megjelenéssel készült.
Fontos, hogy a gránit mosogatók tisztításához ne használjon maró tulajdonságú vegyi tisztítószereket, például klórt vagy erősen koptató hatású összetevőket tartalmazó súrolószereket. A mosogató tökéletes ápolásához és tisztításához a Miló tisztító- és ápolószert ajánljuk, amelyet külön vásárolhat meg.
Gyors és egyszerű beszerelés
A reverzibilis mosogató beépítése egyszerűen, ragasztással történik. Ez egy felülről beépíthető mosogató, amelyet a megfelelő méretű kivágásba kell helyezni, és be kell ragasztani.
A csomag tartalma: Mona beépíthető mosogató - Le- és túlfolyó garnitúrával
A gyártó adatai
AXIS GROUP Sp. z o.o.
Węglewo 8A
62-010 Pobiedziska
sekretariat@axisgroupcompany.com
5903140017660,5903140019442,4048122620344
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Gránit grafit |
| Forma: | Szögletes |
| Csaptelep helye: | Reverzibilis |
| Csepegtető tálca: | Reverzibilis |
| Beépítési szélesség: | 42 cm |
| Beépítési hosszúság: | 63 cm |
| Medence hossza: | 36 cm |
| Csapfurat: | 2 előfúrt csapfurat |
| Típus: | Felállítható medence |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,0 kg |
| Magasság: | 65,0 cm |
| Szélesség: | 44,0 cm |
| Mélység: | 17,5 cm |








