Miló beépíthető mosogató Olli 51 gránit kompozit fekete
Cikkszám 4806469Termékleírás
Cikkszám 4806469
A Miló Olli beépíthető mosogató visszafogott és időtálló megjelenése révén bármely konyhába integrálható. Gránit kompozit anyagát kiváló minőség jellemzi, és hosszú ideig örömét lelheti benne. Ráadásul a mosogató ideális kialakítással rendelkezik a napi mosogatáshoz, a megfőtt tészta leszűréséhez vagy a gyümölcsök és zöldségek megmosásához. Modern formatervével, fekete színével és kerek alakjával vonzza a tekintetet. A sima felület még mutatósabbá teszi a megjelenést. A beépíthető mosogató átmérője 51 cm, magassága 21,5 cm. A medence mérete 44,5 cm x 21,5 cm (Sz x Mé).
Könnyen ápolható beépíthető mosogató.
A gránit kompozitból készült mosogatót könnyű ápolhatóság jellemzi, és a mindennapok során gyorsan megtisztítható. Fontos, hogy a gránit mosogatók tisztításához ne használjon maró tulajdonságú vegyi tisztítószereket, például klórt vagy erősen koptató hatású összetevőket tartalmazó súrolószereket. A mosogató tökéletes ápolásához és tisztításához a Miló tisztító- és ápolószert ajánljuk, amelyet külön vásárolhat meg. Gyors és egyszerű beszerelés
Az egy irányban beépíthető mosogató egy medencével rendelkezik, amely szűrőkosaras leeresztővel van ellátva. A mosogató beépítése egyszerűen elvégezhető a csomag részét képező rögzítőkapcsokkal. Ez a mosogató felülről beépíthető.
A csomag tartalma: Olli beépíthető mosogató - Le- és túlfolyó garnitúrával - Rögzítőkapcsokkal
A gyártó adatai
AXIS GROUP Sp. z o.o.
Węglewo 8A
62-010 Pobiedziska
sekretariat@axisgroupcompany.com
5903140018063,5903140020356
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Forma: | Kerek |
| Csaptelep helye: | Visszafordíthatatlan |
| Csepegtető tálca: | Csepegtető felület nélkül |
| Beépítési szélesség: | 49 cm |
| Beépítési hosszúság: | 49 cm |
| Medence hossza: | 44,5 cm |
| Medence szélesség: | 37,5 cm |
| Típus: | Felállítható medence |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,2 kg |
| Magasság: | 51,0 cm |
| Szélesség: | 51,0 cm |
| Mélység: | 21,5 cm |







