Miló beépíthető mosogató Palladio 86 gránit kompozit fekete
Cikkszám 4806501Termékleírás
Cikkszám 4806501
A gránitból készült Miló Palladio beépíthető mosogató a visszafogott eleganciát képviseli. Időtálló, modern formatervével és matt felületével számos konyhai berendezéshez illik harmonikusan. A mély medencére és nagy edénycsepegtető felületre való, praktikus felosztás jól beválik a mindennapi használat során. Négyszögletes alakja és egyenes vonalvezetése napjaink lakberendezési trendjeit követi. A mosogató külső mérete 86 cm x 50 cm x 21,5 cm (Ma x Sz x Mé). A medence mérete 39 cm x 21,5 cm (Sz x Mé). A medence egy csepegető felülettel van kombinálva, amelyen száradáshoz elhelyezhetők az elmosogatott edények, vagy egy csepegtető állványnak is helyet adhat.
Elegáns megjelenés és kiváló anyagminőség
A beépíthető mosogató homokszínű, kiváló ellenálló képességű gránit kompozitból készült. Az anyagot emellett strapabíróság, valamint ütésállóság is jellemzi. Emellett hőálló és könnyen ápolható is. Fontos, hogy a gránit mosogatók tisztításához ne használjon maró tulajdonságú vegyi tisztítószereket, például klórt vagy erősen koptató hatású összetevőket tartalmazó súrolószereket. A mosogató tökéletes ápolásához és tisztításához a Miló tisztító- és ápolószert ajánljuk, amelyet külön vásárolhat meg.
Gyors és egyszerű beszerelés
A reverzibilis beépíthető mosogató egy medencével rendelkezik, amely szűrőkosaras leeresztővel van ellátva. A mosogató beépítése egyszerűen elvégezhető a csomag részét képező rögzítőkapcsokkal. Ez a mosogató felülről beépíthető.
A csomag tartalma: Palladio beépíthető mosogató - Le- és túlfolyó garnitúrával - Rögzítőkapcsokkal
A gyártó adatai
AXIS GROUP Sp. z o.o.
Węglewo 8A
62-010 Pobiedziska
sekretariat@axisgroupcompany.com
5903140020387,5903140018094
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Forma: | Szögletes |
| Csaptelep helye: | Reverzibilis |
| Csepegtető tálca: | Reverzibilis |
| Beépítési szélesség: | 48 cm |
| Beépítési hosszúság: | 84 cm |
| Medence hossza: | 39 cm |
| Medence szélesség: | 43 cm |
| Típus: | Felállítható medence |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 16,0 kg |
| Magasság: | 86,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 21,5 cm |







