Enders kocsi Urban II gázgrillhez
Cikkszám 5226386Termékleírás
Cikkszám 5226386
A megfelelő grillezési kiegészítőkkel, mint például az Urban II gázgrillhez való Enders kocsival, a grillezés csak még szórakoztatóbb lehet. A hozzáillő kis segítők gondoskodnak a jó hangulatról, és a kesztyűtől a sasliknyárs-készletig terjednek. Így szabad utat engedhet kreativitásának, és különféle grillételeket készíthet.
- A kocsi az Urban II sorozathoz alkalmas
- Méretek: - A kocsi az Urban II sorozathoz használható: 69 cm x 60 cm x 66 cm
- Súly: kb. 5,2 kg
- Legfeljebb 5 kg-os gázpalackok számára biztosít helyet
- Az Urban II vagy Urban II Pro készüléket kb. 86 cm-es kényelmes munkamagasságba helyezi
- Elülső borítás: Speciális szál, 300D
- Anyaga: Műanyag
A gyártó adatai
Enders Colsman AG
Brauck 1
Werdohl
58791 Enders Colsman AG
service@enders-germany.com
4000591014222
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Alépítmény |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Műanyag |
| Felületkezelés: | Festett |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5,2 kg |
| Magasság: | 66,0 cm |
| Szélesség: | 69,0 cm |
| Mélység: | 60,0 cm |







