Buschbeck Auckland nemesacél grill csiszolt rozsdamentes acél
Cikkszám 5191283Termékleírás
Cikkszám 5191283
Ezen Buschbeck Auckland rozsdamentes acél grillsütő elegáns kialakítása, illetve a kiváló minőségű anyaga gyorsan lenyűgözi Önt. Az égéstér duplafalú, rozsdamentes acél burkolattal készült, így óriási sugárzó hőt biztosít közvetlenül elöl, a külső részeken pedig csak csekély mértékben. Kizárólag rozsdamentes acélból készült, az égéstér aljzata pedig tűzálló betonlapokból készült, amelyek 1000 °C-ig hőállóak. A felhasználóbarát összeilleszthető rendszernek köszönhetően a lehető legnagyobb mértékben mellőzhetők a hegesztési varratok, ezáltal a korrózió támadási felületei jelentősen lecsökkennek. A kemencék felépítve, fatárolóban kaphatók. Csupán a csövet kell csatlakoztatni. Különlegessége, hogy ennek a rozsdamentes acél kemencének a fából készült csomagolását azonnal használhatja az első tűzhöz, mivel a fa teljesen kezeletlen. A kemence négy kiváló minőségű (2 kormányozható és 2 fix) gumigörgőn áll, ami lehetővé teszi a könnyű helyváltoztatást. A világosszürke és barna metál színű festés rendkívül hő- és időjárásálló szenoterm festék, a csiszolt rozsdamentes acél kivitel pedig festés nélkül készült. A kapható tartozékok lehetővé teszik, hogy a kandallót az igényeihez igazítsa, és akár bővítse. A csomag tartalmazza a kiváló minőségű, rozsdamentes acélból készült grillrácsot.
Az összeszerelés néhány percig tart
Egyszerű összeilleszthető rendszer
Duplafalú égéstér szigeteléssel
Forgó grill funkcióval
Made in Germany
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886140030
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | Ø 39 cm |
| Grillrostély anyaga: | Nemesacél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Nemesacél |
| Korpusz anyaga: | Nemesacél |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Korpusz anyaga: | Nemesacél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 60,0 kg |
| Magasság: | 2,30 m |
| Szélesség: | 65,0 cm |
| Mélység: | 65,0 cm |










