Buschbeck Bologna grillbár fehér-terrakotta
Cikkszám 4858007Termékleírás
Cikkszám 4858007
Ezen kiváló minőségű, fehér-terrakotta színkombinációjú, színezett vasbetonból készült Buschbeck grillbár déli hangulata kellemes hangulatot biztosít a partin. A párkányon lévő rézpolc fixen beépített, és különleges fénypontja a grillnek. A csomag tartalmazza a grillrácsot, a ragasztót és az összeszerelési útmutatót.
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886102328
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | 54 x 34 cm |
| Grillrostély anyaga: | Krómozott acél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Beton |
| Korpusz anyaga: | Vasbeton |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300,0 kg |
| Magasság: | 93,0 cm |
| Szélesség: | 110,0 cm |
| Mélység: | 65,0 cm |








