Buschbeck Davos kerti grillezőkemence
Cikkszám 4857868Termékleírás
Cikkszám 4857868
A tűzhely előtt elhelyezett, kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült dekoratív párkány különleges jelleget kölcsönöz a Buschbeck Davos kerti grillezőkemencének. A tűztér, valamint a fatartó burkolata terrakotta színű, és különleges kontrasztot alkot a nemes, fehér felülettel. A kétrétegű kialakításnak köszönhetően faszénnel is lehet grillezni és fával is lehet tüzelni benne. A kerti grillezőkemence könnyen összeszerelhető és már 24 órával az összeszerelés után használatra kész.
Tartozékok: grillrács, ragasztó és összeszerelési útmutató.
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886100478
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | 54 x 34 cm |
| Grillrostély anyaga: | Krómozott acél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Beton |
| Korpusz anyaga: | Vasbeton |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 460,0 kg |
| Magasság: | 2,10 m |
| Szélesség: | 110,0 cm |
| Mélység: | 65,0 cm |








