Buschbeck grillkemence Rondo fehér
Cikkszám 4857793Termékleírás
Cikkszám 4857793
A Buschbeck Rondo grillkemence fő grillfelületével elegendő helyet kínál a grillezni kívánt ételek számára. A fehér-barna színű, kvarc szerkezetű felület a rézszegéllyel közösen harmonikus egészet alkot. A Rondo kerti kemence rendkívül nagy nyílásával alkalmas "tábortűznek" is, a grillezéshez pedig a legjobb megoldás.
Tüzelés
A kétrészes kialakítás lehetővé teszi a faszénen történő grillezést és a fával való tüzelést is. Így kellemes hangulatot és hőforrást teremthet hűvös estéken, és tökéletesen elkészítheti a grillezett ételeket. A fatüzelésből származó füstöt a kémény megbízhatóan elvezeti.
Grillrács
A grillrácson bőséges hely áll rendelkezésre a húsok, zöldségek és egyéb finomságok számára. A grillrács krómozott acélból készült, mérete pedig 54 cm x 34 cm. Ezenkívül a grillrács magassága állítható, így a kívánt hőmérsékletet tetszés szerint változtathatja.
A csomag tartalma
A csomag tartalmazza az összeszerelési útmutatót, a grillrácsot és a rögzítő ragasztót.
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886100010
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | 54 x 34 cm |
| Grillrostély anyaga: | Krómozott acél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Beton |
| Korpusz anyaga: | Vasbeton |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500,0 kg |
| Magasság: | 2,08 m |
| Szélesség: | 115,0 cm |
| Mélység: | 70,0 cm |








