Buschbeck Kampen grillezőkemence terrakotta-fehér nemesacél tetővel
Cikkszám 4857777Termékleírás
Cikkszám 4857777
A Buschbeck Kampen grillezőkemence egy fixen telepített kemence a kertbe vagy a teraszra, amely egyszerre szolgál grillezőfelületként és tűzhelyként. A faszénen való grillezés után a kemence tüze hangulatos környezetet teremt. Így a kerti kemence hamarosan minden kerti parti középpontja lesz.
Kőből készült grillsütő kezelt felülettel
A kemence grillsütő fehér és terrakotta színre színezett betonból készült, így már nem kell vakolni vagy festeni. Ez különleges jelleget ad a kerti kemencének, így hosszú távon megfelelő hangulatot teremt kültéren. A párkány színezett fehér betonból készült, és nemes, rozsdamentes acélból készült burkolattal rendelkezik.Állítható magasságú tető az állandó hőfokért
A grillezőkemence teteje állandó léghuzatot biztosít a sütőtérben, így az ételek egyenletes hőfokon grilleződnek. Ennek a burkolatnak a különlegessége, hogy állítható magasságú, így szabadon dolgozhat a grillezőkemence előtt. A duplafalú szerkezet a magas hőmérsékletnek is ellenáll. Ezenkívül a grillrács és a parázs felülről védett, így a grillezés és a tűzgyújtás még esőben és szélben is lehetséges. A kémény megakadályozza, hogy a hamu és a szikrák kirepüljenek, így vendégei a füstmentes használat előnyeit élvezhetik. Kialakításának köszönhetően a kerti kemence fával és faszénnel egyaránt használható. Így kellemes hangulatot és hőforrást teremthet hűvös estéken, és tökéletesen elkészítheti a grillezett ételeket.Kerti kemence grillráccsal a különleges grillélményért
A grill kiváló minőségű grillrácsa nagy grillezési felületet kínál húsok, zöldségek és egyéb grillezett ételek számára. A grillrács krómozott acélból készült, és a különböző fokozatoknak köszönhetően állítható magasságú. Így változtathatja és a grillezni kívánt ételekhez igazíthatja a hőmérsékletet.A tüzelőanyagok praktikus tárolása
A tűzrakó alatt található egy tüzelőanyag-tároló. Így minden kéznél van és a kerti grill gyorsan használatra kész. Az igényes rozsdamentes acél burkolattal ellátott párkány nemes megjelenést kölcsönöz a grillező kemencének, és egyben praktikus polcként is szolgál a grillkellékek, például a grilleszközök és tányérok számára.Könnyen összeszerelhető
Annak érdekében, hogy semmi se álljon a hangulatos grillezés útjába, a kerti grillezőkemence mellé grillrácsot, ragasztót és összeszerelési útmutatót mellékelünk. Az egyes elemeket a mellékelt ragasztóval kell összeragasztani és egymásra szerelni.A csomag tartalmazza az összeszerelési útmutatót, a ragasztót és a grillrácsot.
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886102410
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | 54 x 34 cm |
| Grillrostély anyaga: | Krómozott acél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Beton |
| Korpusz anyaga: | Vasbeton |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 360,0 kg |
| Magasság: | 2,10 m |
| Szélesség: | 110,0 cm |
| Mélység: | 65,0 cm |








