Buschbeck Kingston grillbár
Cikkszám 5191085Termékleírás
Cikkszám 5191085
A Buschbeck Kingston grillbár egy optimális grillbár a hangulatos összejövetelek középpontjaként. A kiváló minőségű beton használatának köszönhetően, amelybe acélt is beépítettek (hasonlóan, mint a hídépítésnél), ez a grillbár rendkívül stabil. Ez a grillbár az antracit színű párkány kivételével természetes szürke betonból készült, amelyet tetszés szerint festhet vagy vakolhat be. Már a felállítást követő 24 órán belül használható. A csomag tartalmazza a grillrácsot, a ragasztót és az összeszerelési útmutatót.
- Univerzális tűzrakó hely grillezéshez vagy tábortűzhöz
- Egyedi beállítás az otthoni környezethez
- A két integrált tárolórekesz kínál helyet a grilltartozékok vagy a fa számára
- Felső peremén kényelmesen lehet tálalni
- Nagy, majdnem 300 kg-os önsúlyának köszönhetően a grillbár rendkívül stabil
- Állítható magasságú grillráccsal, melynek felülete kb. 54 cm x 34 cm
- A grillfelület kb. 11 steakhez elegendő, így nagyobb grillpartikhoz is ideális
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886102625
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | 54 x 34 cm |
| Grillrostély anyaga: | Krómozott acél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Beton |
| Korpusz anyaga: | Vasbeton |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300,0 kg |
| Magasság: | 101,0 cm |
| Szélesség: | 110,0 cm |
| Mélység: | 65,0 cm |









