Buschbeck pizzasütő kemence
Cikkszám 5191168Termékleírás
Cikkszám 5191168
Sütés, grillezés, füstölés - ezzel a Buschbeck pizzasütővel mindezt az ülőhelye mellett élvezheti a szabadban. Pizzasütéshez egyszerűen helyezze a pizzakövet a grillrácsra. A szabályozható szellőzésnek köszönhetően kényelmesen füstölhet. Hűvös nyári estéken ez a kemence kellemes meleget biztosít. A praktikus hőmérséklet-kijelző megkönnyíti a sütési folyamatot. A hamu összegyűjtésére szolgáló fiók megkönnyíti a tisztítást.
A pizzasütő kezeletlen fával vagy faszénnel is tüzelhető.
A következő tartozékokkal:
Pizzakő, tűzrács, grillrács és összeszerelési útmutató.
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886110545
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | 48 x 34 cm |
| Grillrostély anyaga: | Krómozott acél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Acél |
| Korpusz anyaga: | Porszórt acél |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Grill típus: | Pizza sütő |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 27,0 kg |
| Magasság: | 167,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |






