Buschbeck Stockholm kerti grillezőkemence
Cikkszám 4857926Termékleírás
Cikkszám 4857926
A Buschbeck Stockhlom kerti grillezőkemencével remekül feldobhatja kertje megjelenését. A készre kezelt felületet nem kell festeni vagy bevakolni, mert hosszú évekig megőrzi nemes megjelenését. A kétrétegű kialakításnak köszönhetően faszénnel is lehet grillezni és fával is lehet tüzelni benne. Ezáltal grillezhet vagy melengető tábortüzet is gyújthat benne.
A csomag tartalmazza az összeszerelési útmutatót.
Tartozékok:
Grillrács, rögzítő ragasztó
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886102519
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | 54 x 34 cm |
| Grillrostély anyaga: | Krómozott acél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Beton |
| Korpusz anyaga: | Vasbeton |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 450,0 kg |
| Magasság: | 2,03 m |
| Szélesség: | 110,0 cm |
| Mélység: | 65,0 cm |








