Buschbeck Sydney kerti grillező kemence fekete
Cikkszám 5191416Termékleírás
Cikkszám 5191416
Élvezze a grillezést kellemes magasságban a Buschbeck Sydney kerti grillező kemencével. A szintén kiváló minőségű rozsdamentes acélból készült grillrács a csomag részét képezi, melynek magassága négy fokozatban állítható. Az égéstér duplafalú, rozsdamentes acél burkolattal készült, így óriási sugárzó hőt biztosít közvetlenül elöl, a külső részeken pedig csak csekély mértékben. Az égéstér aljzatába tűzálló lapok kerültek beépítésre, amelyek 1000 °C-ig hőállóak. A rozsdamentes acél gyűrűnek és a négy kiváló minőségű gumigörgőnek (2 kormányozható és 2 fix) köszönhetően a kemence használat közben is könnyen mozgatható, és így pl. a szél irányának megfelelően állítható be. A festés a csiszolt rozsdamentes acél változatot kivéve rendkívül hő- és időjárásálló szenoterm festékből készül.
A kemencét felépítve, fatárolóban kapja. Csak csatlakoztassa a csövet, és a kezeletlen fa csomagolásnak köszönhetően máris élvezheti a pattogó tüzet a kandallóban. A gazdag kiegészítőknek köszönhetően, amelyek külön kaphatók, a grillező kemence egy multifunkciós tehetség.
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886140306
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | Ø 45 cm |
| Grillrostély anyaga: | Nemesacél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Nemesacél |
| Korpusz anyaga: | Nemesacél |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgőkkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 65,0 kg |
| Magasság: | 2,50 m |
| Szélesség: | 72,0 cm |
| Mélység: | 72,0 cm |










