Buschbeck Valenzia grillezőkemence fehér-antracit
Cikkszám 4857934Termékleírás
Cikkszám 4857934
A Buschbeck Valenzia grillezőkemence hófehér kvarcszerkezetével, valamint antracit színű párkányával és alaplemezével nyűgöz le. Kezelt felületű, amelyet nem kell festeni vagy vakolni. A kétrétegű kialakításnak köszönhetően faszénnel is lehet grillezni és fával is lehet tüzelni benne. Ezáltal a Valenzia kerti kemence egy univerzális kemence tábortűzhöz és grillezéshez.
Tüzelés
Fával vagy faszénnel tüzelhet benne. Így kellemes hangulatot és hőforrást teremthet hűvös estéken, és tökéletesen elkészítheti a grillezett ételeket. A fatüzelésből származó füstöt a kémény megbízhatóan elvezeti.
Grillrács
A grillrácson bőséges hely áll rendelkezésre a húsok, zöldségek és egyéb finomságok számára. A grillrács krómozott acélból készült, mérete pedig 54 cm x 34 cm. Ezenkívül a grillrács magassága állítható, így a kívánt hőmérsékletet tetszés szerint változtathatja.
A csomag tartalma
A csomag tartalmazza az összeszerelési útmutatót, a grillrácsot és a rögzítő ragasztót.
A gyártó adatai
Buschbeck GmbH
Friedrich-Engels-Str. 21
51545 Waldbröl
info@buschbeck.de
4033886100102
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | 54 x 34 cm |
| Grillrostély anyaga: | Krómozott acél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Beton |
| Korpusz anyaga: | Vasbeton |
| Érz. alkalmazási hely: | Erkélyre, kertbe és útközben |
| Mobilitás: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 430,0 kg |
| Magasság: | 2,03 m |
| Szélesség: | 110,0 cm |
| Mélység: | 65,0 cm |








