Jamestown Kelton grillező kemence 45 cm átmérő acél
Cikkszám 3939386Termékleírás
Cikkszám 3939386
A Jamestown Kelton grillező kemence egy kellemes este erős hőforrásaként szolgál a teraszon vagy a kertben, és grillezésre szintén használható. Fa- és széntüzelésre egyaránt alkalmas. Így a kellemes grillezés után a kis tűznél búcsúzhat el az estétől.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124818688
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tüzelőanyag: | Faszén & fa |
| Grillező felület méretei: | Ø 45 cm |
| Grillrostély anyaga: | Nemesacél |
| Fedéllel: | Fedőburkolat nélkül |
| Korpusz anyaga: | Acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 78,0 kg |
| Magasság: | 2,26 m |
| Szélesség: | 70,0 cm |
| Mélység: | 70,0 cm |





