Emos Classic LED MR16 spot izzó GU10 4,5 W melegfehér
Cikkszám 4104840Termékleírás
Cikkszám 4104840
Az EMOS LED fényforrásai magas hatásfokkal, élettartammal és változatos felhasználási lehetőséggel rendelkeznek. A hagyományos izzókhoz képest akár 90%-kal alacsonyabb energiafogyasztás. Reflektorizzó MR16forma, 32W hagyományos izzónak megfelelő teljesítményű.
A gyártó adatai
EMOS spol. s.r.o.
Lipnická 2844
75002 Přerov
info@emos.cz
8592920045947
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | GU10 |
| Készletek: | 3 darabos készlet |
| Világítóeszköz formája: | További formák |
| Élettartam: | 30 000 h |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20 g |
| Magasság: | 5,4 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |









