Osram LED PAR16 50 izzó GU10 4,3 W melegfehér 2 db
Cikkszám 4763777Termékleírás
Cikkszám 4763777
Melegfényű fényforrás, GU10 foglalattal 2 db-os kiszerelésben.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075260252
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | GU10 |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényáram lumenben: | 350 lm |
| Energiafogyasztás: | 4,3 W |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 40 g |
| Magasság: | 5,2 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |



