Osram Value LED PAR16 spot izzó GU10 6,9 W melegfehér
Cikkszám 4288429Termékleírás
Cikkszám 4288429
OSRAM LED VALUE PAR16 spot, GU10 foglalat, 575 lm, 6.9 W (80 W hagyományos izzó kiváltására). 7 kW/1000 h súlyozott fogyasztás.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075198852
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | GU10 |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényáram lumenben: | 575 lm |
| Energiafogyasztás: | 6,9 W |
| Élettartam: | 15 000 h |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 42 g |
| Magasság: | 6,2 cm |
| Szélesség: | 5,1 cm |
| Mélység: | 5,1 cm |











