Osram LED-izzó GU4 2,5 W melegfehér 184 lm EEK: G 3,8 cm x 3,5 cm (Ma x Át)
Cikkszám 4156717Termékleírás
Cikkszám 4156717
A praktikus, GU4-es foglalatú Osram LED-izzó hosszú, akár 15 000 órás élettartammal rendelkezik.
Nagy teljesítményű LED-izzó: 2,5 W, 184 lm és 15 000 órás élettartam
Az üveg konstrukciójú izzó 184 lm fényteljesítménnyel és 2,5 W energiafogyasztással rendelkezik. Összehasonlításképpen: Egy szabványos villanykörte fogyasztása 20 W lenne. Ezenkívül jó világítási hatékonyságot képes biztosítani. 12 V-os tápfeszültséggel működik.
Klasszikus LED-izzó igényes kivitelben
2700 K színhőmérsékletével az Osram GU4 LED-izzó izzó a nappali- és étkezőhelyiségekbe kiváló választás. Az izzó az átlátszó színnek köszönhetően univerzálisan használható.
Osram - több, mint fény
A müncheni székhelyű lámpagyártó 110 éves múltra tekint vissza, és a világ egyik vezető high-tech vállalata. A tervezésben és a gyártásban szerzett tapasztalat egyesíti a fényt az intelligenciával, az innovációval és a szenvedéllyel, és így gazdagítja mindez a mindennapi életet.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075105171,4058075433403
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 35 mm |
| Foglalat: | GU4 |
| Világítóeszköz formája: | További formák |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Izzó fajtája: | Normál |
| Izzó színe: | Átlátszó |
| Fényáram lumenben: | 184 lm |
| Energiafogyasztás: | 2,5 W |
| Anyag: | Üveg |
| Hálózati feszültség: | 12 V |
| Élettartam: | 15 000 h |
| Csereizzó: | 20 W |
| Színhőmérséklet: | 2 700 K |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 17 g |
| Magasság: | 3,8 cm |
| Szélesség: | 3,5 cm |
| Mélység: | 3,5 cm |













