Black + Decker felsőmaró KW1200E
Cikkszám 4659777Termékleírás
Cikkszám 4659777
A 38 mm-es vágásátmérővel rendelkező Black+Decker KW1200E felsőmaró erős, 1200 wattos teljesítményével és a sokféle alkalmazási lehetőőséggel bír.
A KW1200E felsőmaróval könnyedén elvégezheti a profilmarást vagy az optimális horony- és díszítőél marást. A fordulatszám-szabályozás segítségével a fordulatszám könnyen és egyszerűen beállítható az anyaghoz és a maró méretéhez. Ez védi a munkadarabot, és pontos eredményt tesz lehetővé. A felsőmarót a porszívócsonkkal porszívóhoz csatlakoztathatja, így a munkadarab jól látható marad.
Emellett a három befogópatron (6 mm, 35 mm, 8 mm), egy párhuzamos ütköző, egy körzőszár és egy másolóhüvely (17 mm) garantál sokoldalú felhasználást.
A Black+Decker KW1200E felsőmaró felszereltsége
- 3 db befogópatron (6 mm, 8 mm, 35 mm)
- 1 db párhuzamos ütköző
- 1 db körzőszár
- Porelszívócsonk
- 1 db másolóhüvely (17 mm)
- Másolókarima
- Orsóreteszelés
- Biztonsági kapcsoló
- Kábel (3 m)
A gyártó adatai
STANLEY
Black-und-Decker-Straße 40
65509 Idstein
support@blackanddecker.de
5035048658284
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Gyalu szélessége: | 38 mm |
| Max. fugamélység: | 55 mm |
| Teljesítmény: | 1 200 W |
| Típus: | Felsőmaró |
| Alkalmazási mód: | Kézzel vezetett |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,37 kg |
| Magasság: | 28,5 cm |
| Szélesség: | 15,5 cm |
| Mélység: | 28,0 cm |

















