Bosch felsőmaró POF 1200 AE
Cikkszám 2523553Termékleírás
Cikkszám 2523553
A Bosch POF 1200 AE felsőmaró hornyok, élprofilok vagy speciális formák fába történő marásához használható. A nagy teljesítményű és precíz működésű marógép alkalmas a fával végzett sokoldalú kreatív projektekhez. A fával való modellezés, a formák kidolgozása, a furatok marása vagy az élprofilok vágása során a marógép igazi univerzális segítővé válik.
Állítható fa marófej az anyaghoz illő munkákhoz
A mellékelt párhuzamvezetővel sikerül pontos vágásokat végeznie egyenes hornyok vagy pontos körök marásakor. A Bosch elektronikának köszönhetően egy gombnyomással az anyaghoz igazíthatja a horonymaró fordulatszámát. A sebességet a sebesség kapcsolóval is változtathatja.
Erőteljes motor és szerszám nélküli tartozékcsere
Az 1200 W-os motort nehezebb feladatokra is tervezték, így szinte minden fafajtával megvalósíthatók kreatív projektek. Az orsózárnak köszönhetően a marótartozék vagy más szerszámok cseréje is egyszerű. A másolóhüvely behelyezése is egyszerű és szerszámmentes az SDS-rendszernek köszönhetően.
Kényelmes funkciók
Az ergonomikus kialakítás hozzájárul a könnyű kezelhetőséghez. A Softgrip markolattal ellátott fogantyúk magas szintű irányíthatóságot biztosítanak, és még a hosszabb munkameneteket is kellemesebbé teszik. Egy átlátszó forgácsvédő burkolat elegendő védelemről gondoskodik annak érdekében, hogy a forgácsok ne repüljenek el ellenőrizetlenül. A porelszívóhoz csatlakoztathat egy porszívót (külön megvásárolható), így pormentesen dolgozhat, és mindig a legjobb rálátása lesz a munkadarabra.
| Elszívó adapter |
| Villáskulcs |
| Másolóhüvely |
| Horonymaró (átmérő: 8 mm) |
| Párhuzamvezető |
| 3x feszítőfogók |
| Központosító csap |
| Szerszámbefogó: | 6 mm, 8 mm, 1/4" |
| Üresjárati fordulatszám: | 11000 - 28000/perc (fordulat) |
| Max. marókosár-löket: | 55 mm |
A gyártó adatai
Robert Bosch Power Tools GmbH (HU)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140451628
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1 200 W |
| Típus: | Maró |
| Alkalmazási mód: | Kézzel vezetett |
Névleges teljesítmény: 1200 W
Leadott teljesítmény: 650 W
Szerszámbefogó: 6 mm
Üresjárati fordulatszám: 11000-28000 fordulat/perc
Max. löket: 55 mm
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,20 kg |
| Magasság: | 16,2 cm |
| Szélesség: | 29,5 cm |
| Mélység: | 35,0 cm |













