Hyundai HYD-1204B felsőmaró 1200W 6-8 mm
Cikkszám 5268610Termékleírás
Cikkszám 5268610
A Hyundai HYD-1204B felsőmaró egy megbízható és sokoldalú eszköz, amely ideális különféle faipari munkákhoz, mint például marás, élkialakítás vagy gravírozás. Erőteljes, 1200 W-os motorja és 11.000-30.000 fordulat/perc között állítható fordulatszáma lehetővé teszi a pontos és hatékony munkavégzést különböző anyagokon. A 6-8 mm-es szerszámbefogás széleskörű kompatibilitást biztosít a különféle marószárakkal. Ergonomikus kialakítása kényelmes kezelhetőséget nyújt még hosszan tartó használat során is, míg masszív szerkezete és a Hyundai márkától megszokott megbízhatóság garantálja a tartós és professzionális végeredményt.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547048321
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1 200 W |
| Típus: | Felsőmaró |
| Alkalmazási mód: | Kézzel vezetett |
| Fogantyúk száma: | 2 Darab |
| Gyalu alkalmazási területe: | Fa |
| Gyalukés: | Gyalukés nélkül |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a h
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,20 kg |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 11,5 cm |
| Mélység: | 19,0 cm |











