Worx WX615 elektromos gyalu 750 W
Cikkszám 4240321Termékleírás
Cikkszám 4240321
A 750 wattos Worx WX615 elektromos gyalu precíz párhuzamos vezetővel, valamint horonymélység-vezetővel rendelkezik, ezáltal különösen pontos munkavégzést tesz lehetővé. Gyalukése felel a felület kiváló minőségéért, és ily módon garantálja a különösen hosszú élettartamot. A puha markolat jól irányított munkavégzést tesz lehetővé. V-hornyos alumínium talppal, mindkét oldalon forgácskidobással és porelszívással.
Üresjárati fordulatszám: 17 000 ford./perc
Munkaszélesség: 82 mm
Forgácsmélység: 0-3 mm
Horonymélység: 0-12 mm
A gyártó adatai
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6924328320135
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Gyalu szélessége: | 82 mm |
| Max. elhordás: | 3 mm |
| Teljesítmény: | 750 W |
| Típus: | Gyalugép |
| Alkalmazási mód: | Kézzel vezetett |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,80 kg |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 15,5 cm |
| Mélység: | 27,5 cm |





