Lucfenyő/jegenyefenyő léc gyalult 19 mm x 44 mm x 2500 mm
Cikkszám 3717386Termékleírás
Cikkszám 3717386
A lécek bármilyen típusú faszerkezet készítéséhez alkalmasak. Az élfák kiváló minőségű lucfenyő- és erdeifenyőből készültek, a két oldalukon gyalult falapnak köszönhetően pedig igen ellenállóak és terhelhetők.
Építőipari fa sokféle felhasználási lehetőséghez
Az építési faanyag sokoldalúan alkalmazható, falakon, padlókon vagy mennyezeteken. A léceket például tető- és beltéri építéshez használják. Használja a négyszögletes léceket bútorok vagy válaszfalak készítésére is. A fűrészáru rendkívül egészséges a lakóhely számára, mivel nem kezelték vegyszerrel.Információk a fa minőségéről
A négyszögletes léc maradék nedvességgel rendelkezik. Száradás után ezért akár 10 %-os méreteltérés is előfordulhat. Az élfa különböző méretekben és hosszúságokban kapható.A gyártó adatai
Rettenmeier Holzindustrie Wilburgstetten GmbH
Industriestr. 1
91634 Wilburgstetten
info@rettenmeier.com
4000868708144
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fa fajta: | Lucfenyő-erdei fenyő |
| Impregnált: | Nem impregnált |
| Típus: | Léc |
| Minőségi osztály: | 2 |
| Vastagság: | 1,9 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 900 g |
| Magasság: | 2,50 m |
| Szélesség: | 1,9 cm |
| Mélység: | 4,4 cm |





