Bestway Steel Pro Frame medence napernyő 244x51 cm Kerek
Cikkszám 5025952Termékleírás
Cikkszám 5025952
A Bestway Splash in Shade keretmedencével végtelen biztonságos úszásélményt nyújt gyermekeinek. A különösen forró napokon az UV Careful napernyő hatékonyan védi meg a kicsiket az erős nyári napsütéstől.
Tartósság:
A korrózióálló acélváz a jól bevált FrameLink rendszerünkkel van felszerelve, amely az egyes vázelemek robusztus és biztonságos összekapcsolását biztosítja. A T-csatlakozók megakadályozzák a rozsdát okozó fém-fém érintkezésből eredő károkat. A medencebélés a szakadásálló, 3 rétegű DuraPlus anyagunkból készül. Ez akár 15 %-kal szakadásállóbb, 33 %-kal nyúlásállóbb és 83 %-kal szúrásállóbb, mint a hagyományos PVC. Így nyárról nyárra élvezheti medencéjét.
Szállítási terjedelem
A mellékelt napellenző 40+ UPF értékkel rendelkezik, és hatékony védelmet nyújt az erős UV-sugárzás ellen. A napernyő alján egy vízpermetező is található. Egyszerűen csatlakoztassa egy kerti slaghoz, és a folyamatos hűtés tökéletes. A medence szűrőrendszer csatlakoztatásának lehetőségével is fel van szerelve.
Egyszerű felállítás:
Ez a medence pillanatok alatt felállítható, és 20 méteres magasságból már használatra kész! A fürdőszezon végén a medence könnyen szétszerelhető, majd helytakarékosan tárolható. Egyszerűen csatlakoztasson egy kerti tömlőt a leeresztő szelephez, hogy a vizet leengedje a medencéből.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
6941607328125
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Kerek |
| Külső magasság: | 51 cm |
| Külső átmérő: | 244 cm |
| Süllyesztető: | Süllyesztető |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Szűrő nélkül |
| Medencelétrával: | Medencelétra nélkül |
| Borítóval: | Fedél nélkül |
| A külső burkolat színe: | Zöld |
| Medence belső színe: | Kék |
| Medence terméktípus: | Gyermekmedence |
| Különleges jellemzők: | Nap ellen védő tetővel |
| Belső bélés anyaga: | DuraPlus |
| Vegyszer adagoló: | Vegyszer adagoló nélkül |
| Töltési magasság (cm): | 45 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Magasság: | 51,0 cm |
| Szélesség: | 2,44 m |
| Mélység: | 2,44 m |
Figyelem! Kizárólag felnőtt közvetlen felügyelete mellett használható! Soha ne hagyja a gyermeket felügyelet nélkül! A gyermekek nagyon kevés vízben is megfulladhatnak. Amennyiben nem használják, kérjük, hogy ürítse ki a medencét! Ne állítsa fel betonon, aszfalton vagy hasonló kemény felületeken!
Figyelem! Kizárólag sekély vízben, felnőtt felügyelete mellett használható.
36 hónapnál fiatalabb gyermekek számára nem ajánlott.



