Boltze Home mécsestartó Pallas kicsi 16 cm átmérő x 28 cm bézs
Cikkszám 5234646Termékleírás
Cikkszám 5234646
A Boltze Home Pallas mécsestartó a modern kialakítást ötvözi a praktikus eleganciával. Porszórt vasból és átlátszó üvegből készült, és stílusos bézs színben pompázik.
A kerek forma és a matt felület minden modern lakberendezési stílust kiegészít, és kellemes hangulatot teremt. Az étkezőbe vagy a nappaliba ideális, mivel a mécsestartó meleg és hívogató légkört teremt.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076216925
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Gyertyatartó |
| Szín: | Bézs |
| Anyag: | Fém |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 820 g |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 16,0 cm |
| Mélység: | 28,0 cm |



