Boltze Home mécsestartó Viki 13 cm átmérő x 15 cm bézs
Cikkszám 5235601Termékleírás
Cikkszám 5235601
A Boltze Home Viki mécsestartó lágy eleganciát kölcsönöz a helyiségeknek. Robusztus vasból készült és klasszikus bézs színű, így harmonikusan illeszkedik bármilyen berendezésbe.
A matt felület és a kézzel kidolgozott, kerek forma stílusos megvilágítást és hangulatos légkört teremt.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076353361,4066076536153
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Gyertyatartó |
| Szín: | Bézs |
| Anyag: | Fém |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 260 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |




