Boltze mécsestartó Cindy nagy 20 cm x 15 cm x 15 cm többszínű
Cikkszám 5241963Termékleírás
Cikkszám 5241963
A Boltze Home Cindy mécsestartó az elegáns kialakítást ötvözi a praktikus funkcionalitással. Porszórt vasból és átlátszó üvegből készült, és krémfehér és sötétzöld színösszeállítást kínál matt felületen. A kézzel kidolgozott, kerek forma harmonikus fényjátékot biztosít, és stílusos és hangulatos légkört kölcsönöz a helyiségnek.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076517794
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 590 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |




