Boltze mécsestartó Heather 15 cm x 18 cm x 18 cm natúr
Cikkszám 5241377Termékleírás
Cikkszám 5241377
A Boltze Home Heather mécsestartó az elegáns kialakítást ötvözi a praktikus funkcionalitással. Festett üvegből és műanyagból készült, természetes színárnyalatban, így lágy, hangulatos atmoszférát teremt a helyiségben. A kerek kialakítás harmonikus megvilágítást biztosít, így hangulatos estékhez és különleges alkalmakra ideális. Otthona időtlen kiegészítője.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076515554
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Natúr |
| Anyag: | Üveg/Műanyag |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 440 g |
| Magasság: | 15,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |



