Boltze mécsestartó készlet Cindy 2-féle változatban 20 x 15 x 15 cm krémszín
Cikkszám 5242326Termékleírás
Cikkszám 5242326
A Boltze Home Cindy mécsestartó elegáns megjelenést visz otthonába. Porszórt vasból és átlátszó üvegből készült, így az időtlen eleganciát ötvözi a robusztus kialakítással. A matt krémszínű és sötétzöld színvilág, valamint a kézzel kidolgozott, kerek forma stílusos légkört teremt, és hatékony hangsúlyt biztosít gyertyái számára. Ideális kellemes estékhez és különleges alkalmakra.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár a szettre vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076517787
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 2 darab |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 920 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |



