Boltze mécsestartó Knuffi nagy 10 cm x 9 cm x 9 cm fehér
Cikkszám 5240429Termékleírás
Cikkszám 5240429
A Boltze Home Knuffi mécsestartó kellemes hangulatot kölcsönöz a helyiségnek. Lakkozott üvegből készült, lágy bézs és fehér árnyalataival, valamint matt felületével hódít. A kerek forma és az elegáns felirat stílusos kiegészítővé teszi, amely lágy fényt biztosít és elegánsan kiegészíti a dekorációt.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076515769
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 330 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 9,0 cm |



