Boltze mécsestartó Tinka kicsi 8,5 cm x 7 cm x 8,5 cm arany
Cikkszám 5240262Termékleírás
Cikkszám 5240262
A Boltze Home Tinka mécsestartó az elegáns színeket és a vonzó anyagokat ötvözi, így stílusos dekorációt alkot. Festett üvegből készült, nyomott mintás felülettel, ezáltal a matt és fényes hatást ötvözi a bézs, arany és szürke színekkel. A kerek forma harmonikus megjelenést biztosít. Hangulatos fényt teremt minden helyiségben. A gépi gyártás ellenére a mécses kiváló minőségű kivitelezésével győz meg.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076460922,4066076515721
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 170 g |
| Magasság: | 8,5 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 8,5 cm |



