Boltze mécsestartó Tinka nagy 10 cm x 9 cm x 10 cm arany
Cikkszám 5240536Termékleírás
Cikkszám 5240536
A Boltze Home Tinka mécsestartó a matt és a fényes hatások stílusos kombinációjával nyűgöz le. Elegáns bézs, arany és szürke színekben pompázó, festett üvegből készült, így harmonikusan illeszkedik bármilyen berendezéshez. A kerek forma és a kiváló minőségű kivitelezés szemet gyönyörködtető látvánnyá teszi. A Tinka meleg és hangulatos világítást biztosít, amely ideális otthonába.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076460915,4066076515738
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 320 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |



