Boltze mécsestartó Tulip kicsi 8,3 cm x 7 cm x 7 cm többszínű
Cikkszám 5240213Termékleírás
Cikkszám 5240213
A Boltze Home Tulip mécsestartó modern megjelenésével és kiváló minőségű kidolgozottságával nyűgöz le. Festett üvegből, nyomott mintás, matt felülettel és igényes színekben készült. A kerek forma harmonikusan illeszkedik bármilyen berendezéshez. Ideális megoldás otthona hangulatos megvilágításához. Nem kézzel készült, kiváló minősége mégis meggyőző.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076515783
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Viharlámpák |
| Szín: | Többszínű |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Rozsdamentes: | Nem rozsdamentes |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 170 g |
| Magasság: | 8,3 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |



