Dark Wonder teamécses tartó 10 cm x 8,8 cm magenta
Cikkszám 4617437Termékleírás
Cikkszám 4617437
A Dark Wonder kollekció Dark teamécses tartója egy hangulatos beltéri dekoráció. Tetszés szerint dekorálható vele az asztal, a komód vagy a polc. A magenta színű, modern kialakítású mécses számos lakberendezési stílushoz illik. Stílusos szegélye révén elegáns megjelenéssel bír. A teamécses tartó kiváló minőségű üvegből készült. Átmérője 8,8 cm, magassága 10 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871410644
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Teamécses-tartó |
| Szín: | Fukszia |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 520 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 8,0 cm |





