Dark Wonder teamécses tartó 11 cm x 10 cm átmérő zöld
Cikkszám 4617502Termékleírás
Cikkszám 4617502
A Dark Wonder trendkollekció teamécsestartója gyönyörű, beltéri dekorációs elem. Asztalon, komódon, vagy polcon is elhelyezhető. A dekor mécsestartó egy teamécsessel kombinálva gyönyörű fényhangulatot teremt, és a szobában kellemes légkört varázsol. Trendi zöld megjelenésével igazán látványos kiegészítő. A teamécses tartó üvegből készült. Átmérője 10 cm, magassága 11 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871410750
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Teamécses-tartó |
| Szín: | Zöld |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 420 g |
| Magasság: | 11,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |







