Gyertyatartó arany 8 cm x 2,5 cm x 6,5 cm
Cikkszám 4617007Termékleírás
Cikkszám 4617007
Az elegáns gyertyatartó különleges formanyelvével dekoratív szemet gyönyörködtető a belső térben. A komódra, a kisasztalra vagy a polcra helyezve kellemes hangulatot teremt. A gyertyatartó arany színe, illetve modern és elegáns kialakítása önmagáért beszél. Robusztus fémből készült. A gyertyatartó mérete 8 cm x 6,5 cm x 2,5 cm (Ma x Sz x Mé).
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871410071
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Gyertyatartó |
| Szín: | Antik arany |
| Anyag: | Fém |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 60 g |
| Magasság: | 6,5 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 2,5 cm |











