Márvány gyertyatartó Modern Antique 4,5 cm x 4,5 cm x 10 cm fekete-arany
Cikkszám 4618377Termékleírás
Cikkszám 4618377
A divatos Modern Antique kollekció ízléses gyertyatartója stílusos hangulatot teremt a helyiségekben. A gyertyák a terített asztalon, tálalószekrényeken vagy komódokon is tökéletesen mutatnak benne. Kiváló minőségű fekete márványból készült. A fémből készült, aranyszínű gyertyatartó betét teszi teljessé a különleges megjelenést. A gyertyatartó mérete 4,5 cm x 4,5 cm, magassága 10 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871412006
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Gyertyatartó |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Anyagmix |
| Alkalmazási terület: | Dekor |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 440 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |









