Mécsestartó Dark Wonder 13 cm x 12 cm fekete-arany
Cikkszám 4617577Termékleírás
Cikkszám 4617577
A divatos Dark Wonder kollekció stílusos mécsestartója trópusi hangulatot teremt a helyiségekben. Leveles mintájának köszönhetően az ablakpárkányon, a tálalószekrényen vagy a komódon is vonzza a tekintetet. A fekete-arany színkombináció hangulatos légkörről gondoskodik. A mécsestartó hosszú élettartamú fémből készült, átmérője 13 cm, magassága 12 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871410873
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Lámpások |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Fém |
| Alkalmazási terület: | Dekor |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 180 g |
| Magasság: | 12,0 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |







