Bestway Fast Set medence 305 cm x 76 cm kerek
Cikkszám 4004503Termékleírás
Cikkszám 4004503
A felfújható Bestway Fast Set medence kellemes felfrissülést kínál a forró nyári napokon. Talajelőkészítési munkálatok nélkül helyezhető el a kertben, és magától feláll. A szabadon álló medence kék-fehér PVC-ből készült. Kör alakú, átmérője 305 cm, magassága 76 cm. Ezáltal a területe körülbelül 9,6 m2. Az egyszerű felállításhoz csak szét kell teríteni a fóliát, és fel kell fújni a felső léggyűrűt. Vízzel való feltöltésnél a fal magától felemelkedik. A légkamrás felépítésnek köszönhetően a nem használt vagy télre elcsomagolt kerti medence kicsire összehajtogatható és helytakarékosan tárolható. Térfogata 3800 liter.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
6942138951264,4048124792971
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medence terméktípus: | Felállítható medencék |
| Medenceforma: | Kerek |
| Külső magasság: | 76 cm |
| Külső átmérő: | 305 cm |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Patronszűrő |
| Medencelétrával: | Medencelétra nélkül |
| Borítóval: | Fedél nélkül |
| Befogadóképesség (l): | 3 800 l |
| A külső burkolat színe: | Kék |
| Medence belső színe: | Mozaik megjelenés |
| Külső anyag: | PVC |
| Belső bélés anyaga: | PVC |
| Vegyszer adagoló: | Vegyszer adagoló nélkül |
| Medence szerelés: | Felfújható léggyűrű |
| Felfújható fenék: | Felfújható padló nélkül |
| Szűrőszivattyú teljesítménye (m³/s): | 1,0 m³/s |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 9,3 kg |
| Magasság: | 76,0 cm |
| Szélesség: | 3,05 m |
| Mélység: | 3,05 m |
Figyelem! Kizárólag felnőtt közvetlen felügyelete mellett használható! Soha ne hagyja a gyermeket felügyelet nélkül! A gyermekek nagyon kevés vízben is megfulladhatnak. Amennyiben nem használják, kérjük, hogy ürítse ki a medencét! Ne állítsa fel betonon, aszfalton vagy hasonló kemény felületeken!



















