Medencekészlet Fast Set Bestway 366 cm x 76 cm
Cikkszám 4711768Termékleírás
Cikkszám 4711768
Szűrőszivattyúval. Vízkapacitás 80% töltöttségnél: 5.377 l. Csatlakozóátmérő: 32 mm. Mérete: 366 cm x 76 cm. 3 rétegű duraplus anyagú fallal. Könnyű felépíthetőség. Egyszerű szállítás és tárolás. Integrált leeresztő szelep + kerti tömlő adapter.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
6941607309520,4048126093281
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Medenceforma: | Kerek |
| Süllyesztető: | Nem süllyeszthető |
| Szabadon beállítható: | Szabadon beállítható |
| Szűrővel: | Patronszűrő |
| Medencelétrával: | Medencelétra nélkül |
| Borítóval: | Fedél nélkül |
| A külső burkolat színe: | Szürke |
| Medence belső színe: | Kék |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,1 kg |
| Magasság: | 76,0 cm |
| Szélesség: | 3,66 m |
| Mélység: | 3,66 m |





