Landgard Különféle őszi növények magasság kb. 10-20 cm átmérő 17 cm
Cikkszám 5041967Termékleírás
Cikkszám 5041967
Válasszon különböző őszi növényfajták közül egy virágcserépben, mint pl. a csarab (Calluna), a leányszőr (Muehlenbeckia), a párnacserje (Calocephalus) és a hanga (Erica). Ezek a növények harmonikus dekorációt kínálnak a legkülönbözőbb alkalmazásokhoz. Fagyállóságuknak köszönhetően a növények alkalmasak a kertbe, erkélyre vagy teraszra.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4388859235641
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| max. növési magasság cm-ben: | 40 cm |
| Aktuális növénymagasság: | 15 cm |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Aktuális növényszélesség: | 25 cm |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Visszametszés: | Évente 1x |
| Virágzási időszak kezdete: | Július |
| Virágszín: | Keverék |
| Trágyázás: | Hosszú hatóidejű trágya tavasszal |
| a növények fő felhasználási területe: | virágágyások |
| Illat: | Illat nélkül |
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Télálló: | Enyhe fagyoknak ellenáll |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Edény átmérője: | 17 cm |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Cserépméret: | 2 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,20 kg |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 17,0 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |



