Hintaágy Apango textil acél antracitszürke
Cikkszám 5187810Termékleírás
Cikkszám 5187810
Az antracitszürke, modern Apango hintaágy a modern kialakítást ötvözi a kényelemmel. A robusztus, porszórt acélváz (csövek átmérője 38 cm) stabilitást és tartósságot biztosít, míg a kiváló minőségű textilanyagból készült ülőfelület és háttámla kényelmes ülést biztosít. A nagyméretű, kétszemélyes ülőfelülettel és a 220 kg-os maximális teherbírással a hinta elegendő helyet kínál Önnek és kísérőjének. Az anyag strapabíró és időjárásálló, így ideális kültéri használatra.
Állítható naptető az optimális védelemért
A hosszú élettartamú poliészterből készült, állítható napvédő tetőnek köszönhetően mindig pihenhet az árnyékban, függetlenül attól, hogy a nap éppen hol van. 140 cm x 118 cm x 153 cm (Sz x Mé x Ma) méretével ez a hintaágy helytakarékos, mégis kényelmes megoldás a kertben, az erkélyen vagy a teraszon. Az időtlen antracitszürke szín harmonikusan illeszkedik bármilyen környezetbe, és stílusos hangulatot teremt kültéren.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338069,4007873338816
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Textilszövet |
| Terhelhetőség(kg): | 220 kg |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Ülésmagasság: | 53 cm |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Háttámla magassága: | 48 cm |
| Hátpárna: | Háttámla nélkül |
| Színes bevonatok: | Antracit |
| Ülésfelületek: | Ülőpárnák nélkül |
| Ülőfelület szélessége (cm): | 101 cm |
| Ülőfelület mélység (cm): | 48,5 cm |
| Napvédő tető színe: | Antracit |
| Váz felülete: | Porszórt |
| Napellenző tető anyaga: | Poliészter |
| Váz színe: | Antracit |
| Állófelület szélessége (cm): | 140 cm |
| Állófelület mélysége (cm): | 118 cm |
| Mosható huzatok: | Nem mosható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18,4 kg |
| Magasság: | 153,0 cm |
| Szélesség: | 140,0 cm |
| Mélység: | 118,0 cm |









