Hintaágy Talca 3 személyes antracitszürke levélmintával
Cikkszám 5194188Termékleírás
Cikkszám 5194188
A Talca kerti hintaágy a klasszikus kialakítást ötvözi a modern eleganciával. Az antracitszürke színű, porszórt keret és a sötétszürke, stílusos levélmintával ellátott ülőpárnák harmonikusan illeszkednek bármilyen kerti környezetbe. Időtlen megjelenése igazán szemet gyönyörködtető látvánnyá teszi a hintát.
A legmagasabb szintű kényelem
152 cm széles, nagy ülőfelületével és 48 cm-es ülésmagasságával a hinta három személy számára kínál helyet. A 8 cm vastag párnák a kényelmes karfákkal és a 49 cm magas háttámlával kombinálva rendkívüli kényelmet biztosítanak. Tökéletes ahhoz, hogy pihentető órákat tölthessen a szabadban.
Robusztus és időjárásálló
Rozsdamentes, porszórt bevonatú vázának és kiváló minőségű poliészter párnázatának köszönhetően a Talca kerti hintaágy ideálisan alkalmas egész éves kültéri használatra. Időjárásálló, alakstabil és hosszú élettartamú még változó időjárási körülmények között is.
Praktikus részletek a nagyobb kényelemért
A hinta ülő- és hátpárnákkal van ellátva, amelyek nemcsak kényelmet biztosítanak, hanem könnyen tisztíthatók is. A jól átgondolt, akár 295 kg teherbírású konstrukció biztonságot és stabilitást garantál, míg a nagyméretű, 204 x 124 cm-es alap jó tartást garantál.
Lazulás stílusosan és funkcionalitással
Akár egyedül, kettesben vagy hármasban - a Talca kerti hintaágy ideális menedék a kikapcsolódáshoz. A formatervezés, a kényelem és a tartósság kombinációja minden kültéri terület tökéletes kiegészítőjévé teszi.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338670
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Poliészter |
| Terhelhetőség(kg): | 295 kg |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Ülésmagasság: | 48 cm |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 49 cm |
| Hátpárna: | Háttámlával |
| Színes bevonatok: | Sötétszürke |
| Ülésfelületek: | Ülőpárnákkal |
| Ülőfelület szélessége (cm): | 152 cm |
| Ülőfelület mélység (cm): | 46 cm |
| Váz felülete: | Porszórt |
| Napellenző tető anyaga: | Poliészter |
| Váz színe: | Antracit |
| Állófelület szélessége (cm): | 204 cm |
| Állófelület mélysége (cm): | 124 cm |
| Fekvő funkció: | Fekvő funkció nélkül |
| Támaszok vastagsága (cm): | 8 cm |
| Mosható huzatok: | Nem mosható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 38,0 kg |
| Magasság: | 170,0 cm |
| Szélesség: | 2,04 m |
| Mélység: | 124,0 cm |
















