Hintaágy Talca 3 személyes antracitszürke-zöld mintás
Cikkszám 5194246Termékleírás
Cikkszám 5194246
A Talca kerti hintaágy akár három személy számára is helyet kínál, és tökéletes kiegészítője a kertnek, a terasznak vagy az erkélynek. 152 cm-es szélességével, 46 cm-es mélységével és 48 cm-es ülésmagasságával kényelmes időtöltést kínál. A 8 cm vastagságú, zöld levélmintázatú, antracitszürke színű poliészter párnák maximális kényelmet biztosítanak. A robusztus és könnyen ápolható poliészterből készült, zöld színű, állítható napvédő tető optimális védelmet nyújt a közvetlen napsugárzással szemben, és harmonikusan kiegészíti az összképet.
Stabil, időjárásálló és praktikus
A porszórt, antracitszürke acélváz nemcsak stabilitást, hanem hosszú élettartamot is biztosít a hintaágynak. Max. 295 kg teherbírásával különösen robusztus. A karfák és a 49 cm magas, párnázott háttámla tovább növelik a kényelmet. A felszereltség további különlegessége a két pohártartó. A 204 cm x 124 cm x 170 cm (Sz x Mé x Ma) nagyméretű állványának köszönhetően a hinta magára vonzza a tekinteteket a kültéren. Akár az egyedül töltött pihentető órákhoz, akár a családdal és a barátokkal töltött kellemes pillanatokhoz - ez a klasszikus hintaágy ideálisan ötvözi a formatervezést és a funkcionalitást.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338717
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Poliészter |
| Terhelhetőség(kg): | 295 kg |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Ülésmagasság: | 48 cm |
| Dizájn: | Klasszikus |
| Rozsdamentes: | Rozsdamentes |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 49 cm |
| Hátpárna: | Háttámlával |
| Színes bevonatok: | Zöld |
| Ülésfelületek: | Ülőpárnákkal |
| Ülőfelület szélessége (cm): | 152 cm |
| Ülőfelület mélység (cm): | 46 cm |
| Napvédő tető színe: | Zöld |
| Váz felülete: | Porszórt |
| Napellenző tető anyaga: | Poliészter |
| Váz színe: | Zöld |
| Állófelület szélessége (cm): | 204 cm |
| Állófelület mélysége (cm): | 124 cm |
| Fekvő funkció: | Fekvő funkció nélkül |
| Támaszok vastagsága (cm): | 8 cm |
| Mosható huzatok: | Nem mosható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 38,0 kg |
| Magasság: | 170,0 cm |
| Szélesség: | 2,04 m |
| Mélység: | 124,0 cm |
















